Гайдамаки
logo UAC

Гайдамаки

СТВОРЮЄМО СИЛЬНУ ПОЗИЦІЮ

ВАШОГО БІЗНЕСУ

Про компанію
  • Охоронна компанія «Гайдамаки» створена за підтримки Всеукраїнської аграрної ради для протидії рейдерським захопленням в агросекторі у листопаді 2017 року.
  • «Гайдамаки» – охоронна компанія, яка спеціалізується на наданні комплексних послуг з безпеки корпоративним клієнтам.
  • Головною спеціалізацією ОК є надання повного спектру послуг з охорони аграрного бізнесу (від охорони посівів і об’єктів с.-г. інфраструктури до відбиття рейдерських атак та створення служб охорони в аграрних формуваннях).
  • До штату компанії входять 3 блоки: силовий, юридичний та медійний.
  • Їхня взаємодія забезпечує всебічний захист підприємства, дозволяє власникам сконцентруватися виключно на веденні бізнесу та гарантує впевненість у завтрашньому дні. 
  • Силовий блок – більше 50-ти бійців, колишніх військовослужбовців 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго (учасники  АТО, в т.ч.  учасники оборони Донецького аеропорту; кожен військовий пройшов перевірку згідно загальновизнаних принципів та норм внутрішньої служби Збройних сил України), які надають цілодобовий захист аграріям. У розпорядженні охоронців  сучасна екіпіровка та обладнання; автопарк, що постійно оновлюється і забезпечує високу мобільність працівників. Швидкість реагування - висока. За три роки роботи -  жодної затримки на виклик. 
  • Юридичний блок – професійна команда юристів, яка здійснює аудит підприємства, надає юридичний супровід, необхідні консультації у галузі економічної та правової безпеки, вирішенні конфліктних ситуацій внаслідок рейдерських захоплень.
  • Медійний блок – команда висококваліфікованих журналістів, яка висвітлює незаконні дії рейдерів та надає їм розголосу за рахунок оперативного включення ЗМІ (співпраця з телебаченням місцевого та національного рівнів – прямі репортажі, ролики і борди).
Наша місія
робити життя та бізнес безпечними; розвивати правове суспільство законними методами; пропагувати патріотизм та любов до рідної землі.
Наше бачення
стати національним гарантом захисту та стабільного зростання бізнесу, забезпечити клієнту впевненість та спокій.
Наша мета

стати найбільшою транснаціональною охоронною компанію, яка зможе виконувати задачі любої складності.

Наші послуги
Комплекс охоронних послуг спрямованих на запобігання та відбиття рейдерських атак.

Робота ОК Гайдамаки базується на принципі упередження будь-яких рейдерських дій щодо суб’єкта господарювання, мінімізації ризиків захоплення землі, техніки, документів, людей, матеріальних цінностей. Тобто це цілий комплекс заходів із протидії втручанню у господарську діяльність. При підписанні угоди про співпрацю та надання охорони ми беремо на себе чітко визначені зобов’язання.

Читати детальніше
Особиста охорона

ОК «Гайдамаки» надає професійні послуги з особистої охорони. У нас працюють найдосвідченіші тілоохоронці, які здатні забезпечити виключно високий ступінь захисту у будь-яких умовах, навіть ціною власного життя.

Читати детальніше
Центр аналітики загроз

Головна мета центру аналітики загроз - це забезпечення стійкого функціонування виробництва, запобігання загрозам безпеки, захист законних інтересів організації від протиправних посягань, охорона життя і здоров'я персоналу, недопущення розкрадань продуктів виробництва, фінансових і матеріально-технічних засобів, знищення або псування майна і цінностей

Читати детальніше
Корпоративне управління охоронною службою господарства.

Фахівці ОК «Гайдамаки» надають аграріям комплексний захист від внутрішніх та зовнішніх загроз, визначають чинники, які дестабілізують роботу бізнесу та розробляють стратегію, як швидко та ефективно подолати існуючі проблеми. Корпоративна безпека – це: захист законних прав підприємства, його структурних підрозділів та персоналу; збереження та ефективне використання всіх видів ресурсів; виключення можливості отримання збитків; підвищення іміджу господарства та зростання прибутків.

Читати детальніше
Супровід вантажів

За відсутності професійної охорони під час транспортування власник цінного вантажу ризикує потрапити в поле зору грабіжників та зловмисників.

Читати детальніше
phone image
Послуги комп'ютерної безпеки

Інформаційна безпека є одним із найважливіших питань забезпечення стабільної діяльності будь-якого підприємства. Фахівці охоронної компанії "Гайдамаки" пропонують ряд послуг з вибудовування ефективного захисту від будь-яких загроз корпоративної інформаційної безпеки

Читати детальніше
Відгуки клієнтів
Кейс Хусінга, директор ТОВ "Кищенці"
2 липня 2020 р.
При виборі охоронної компанії суттєвою перевагою для нас став той фактор, що «Гайдамаки» охороняють виключно аграріїв та створені на базі ВАР. За час спільної співпраці співробітники охоронної компанії здійснювали планові патрулювання в установленому порядку, надавали усі необхідні консультації службі охорони на місцях, розробили план удосконалення ефективності роботи охоронників та покрокові інструкції, як діяти у разі появи рейдерів на господарстві. Окрім планових патрулювань при виникненні загрози пошкодження цілісності підприємства та рейдерської атаки, група швидкого реагування виконувала всі поставлені задачі та цілі. «Гайдамаки» прибували на виклики оперативно, у супроводі юридичного блоку та журналістів, залагоджували конфлікти та діяли виключно у рамках закону. Враховуючи наш позитивний досвід співпраці, ТОВ «Кищенці» рекомендують «Гайдамаків» як надійного партнера у сфері охорони аграріїв.
Ольга Орловська, директор ТОВ "Полковничий Хутір"
2 липня 2020 р.
Працівники ОК «Гайдамаки» завжди чітко та оперативно виконують поставлені завдання, дотримуються всіх договірних зобов’язань по захисту інтересів клієнта. Керуючись багаторічним досвідом та набутими знаннями «Гайдамаки» допомагають створити максимально ефективну службу охорони на господарстві; навчають, як правильно обирати охоронників на місцях; розробляють «антирейдерський план дій» у разі загрози проникнення на підприємство; надають комплексні юридичні консультації у галузі безпеки бізнесу. Маючи виключно позитивний досвід співпраці, ТОВ «Полковничий Хутір» радить охоронну компанію «Гайдамаки» як надійного ділового партнера в сфері безпеки бізнесу.
Алла Стоянова, голова ФГ "Стоянов А.А."
2 липня 2020 р.
Відмінною рисою роботи ОК «Гайдамаки» є високий професіоналізм, організованість працівників, чесність, порядність та відповідальність. Співробітники охоронної компанії виконують всі поставлені задачі та цілі на найвищому рівні. Вони вчасно і в установленому порядку здійснюють планові та позапланові візити; надають рекомендації, як покращити ефективність служби безпеки господарства та охорону на місцях. Враховуючи наш досвід співпраці, ФГ «Стоянов А.А.» дякує за надання послуг з охорони господарства та рекомендує «Гайдамаків» як досвідченого партнера у сфері охорони аграріїв.
Микола Малієнко, директор СТОВ "Перемога"
2 липня 2020 р.
Коли наші посіви були під загрозою знищення, оперативна група «Гайдамаків» швидко прибула на виклик у супроводі юридичного відділу. Спільними, злагодженими діями охоронної компанії проблему вдалося вирішити. Співробітники «Гайдамаків» не тільки здійснюють планові візити, а й надають кваліфіковану допомогу у разі виникнення конфлікту чи загрози пошкодження майна. Хочу також відмітити високий рівень організованості та злагодженості роботи усіх працівників. Ми рекомендуємо ОК «Гайдамаки» як надійного партнера у сфері охорони аграріїв та впевнені, що охорона нашого бізнесу у надійних руках.
Дірк Смітс ван Оуен, директор ТОВ «Фармгейт Україна»
2 липня 2020 р.
Наше господарство вже не перший місяць довіряє свою безпеку справжнім професіоналам – ОК «Гайдамаки». Особливо хочу відмітити високий рівень професіоналізму працівників, швидке прибуття груп на термінові виклики, ефективне та якісне виконання роботи, вміння орієнтуватися у надзвичайних ситуаціях та приймати правильні рішення. За потреби працівники ОК «Гайдамаки» швидко та оперативно прибувають на місце конфлікту, визначають загрози для аграрія, розробляють покроковий план вирішення проблеми. Юридичний відділ охоронної компанії у складі провідних юристів надає рекомендації і консультації, що варто та чого не варто робити у разі загрози рейдерського нападу. Силовий блок діє виключно у рамках чинного законодавства та приймає усі необхідні міри для мирного врегулювання проблемної ситуації. ТОВ «Фармгейт Україна» висловлює щиру подяку і рекомендує охоронну компанію «Гайдамаки» як єдиного надійного партнера у сфері охорони аграріїв. Плануємо довгу, плідну співпрацю.
Володимир Гузій, керівник ТОВ "Агро-Лан"
25 вересня 2020 р.
7 серпня наше господарство стало об"єктом рейдерства. Чотири комбайни зайшли на посіви, які ми обробляли, та почали збирати урожай. Рейдери встигли зібрати близько 100 га пшениці. Завдяки швидкому втручанню ОК "Гайдамаки" боротьба з опонентами розпочалася миттєво. Хлопці цілодобово охороняли посіви і техніку. В цей час Руслан Леонідович Дашицький займався юридичним супровідом. В результаті злагоджених дій на техніку рейдерів та зерно, яке їм вдалось зібрати, був накладений арешт.
ТОВ "Агро-Лан" зберегло 300 га пшениці та відстояло свої законні права.
Виносимо подяку за фізичну підтримку хлопцям, які два тижні патрулювали об"єкт; за юридичну підтримку Руслану Леонідовичу та Сергію Володимировичу; за моральну підтримку Андрію Євгеновичу ! В таких непростих ситуаціях для аграрія важливо, щоб хтось думав мудро, без паніки та з холодним розумом. Завдяки Вашій підтримці ми швидко отямились, зрозуміли, що не треба здаватися і тримали оборону до кінця!!
"Гайдамаки" - це сила!
Юрій Ляшенко, генеральний директор СПОП "Відродження"
24 червня 2020 р.
Хочу висловити вдячність керівництву і співробітникам компанії «Гайдамаки» за відмінну роботу по забезпеченню охорони підприємства. За час співпраці охоронна компанія завжди чітко виконувала усі договірні зобов’язання по захисту інтересів СПОП «Відродження. Необхідно відмітити, що працівників «Гайдамаків» відрізняє презентабельний зовнішній вигляд, дисциплінованість, коректність, злагодженість дій та високий рівень професійної підготовки. На підставі позитивного довгострокового досвіду роботи ми рекомендуємо «Гайдамаків» як надійного ділового партнера у сфері безпечного ведення бізнесу»
Богдан Кучер, директор ТОВ "БІЛАгротех"
2 липня 2020 р.
Щиро дякуємо ОК «Гайдамаки» за якісне та професійне надання послуг охорони. Головна мета діяльності охоронної компанії – виключити будь-які порушення майнових прав господарів. Порядок спільної роботи обумовлено в договорах, де передбачено, що представники «Гайдамаків» вчасно та в узгодженому порядку здійснюють планові візити, під час яких спілкуються з мешканцями, надають слушні рекомендації керівництву, як покращити ефективність власної служби безпеки підприємства та охорону об’єктів і посівів на місцях. Під час позапланових виїздів (за терміновим викликом) оперативні групи швидкого реагування ефективно запобігають виникненню некерованих нестандартних ситуацій та надають рішучу відсіч всім спробам здійснити неправомірні дії відносно справжніх господарів майна з боку імовірних злочинців та рейдерів. Усі мобільні підрозділи «Гайдамаків» мають достатнє технічне оснащення, спеціально підібраний та навчений персонал. Все це в комплексі надає можливість досягати встановлених цілей на найвищому рівні. Враховуючи наш позитивний досвід спільної роботи, ми однозначно рекомендуємо ОК «Гайдамаки» як високопрофесійного та досвідченого партнера у сфері охорони аграріїв.
Олександр Галабурда, директор ТОВ "Деремезна-Агро"
2 липня 2020 р.
Хочемо відмітити злагоджену та ефективну роботу юридичного відділу, надання юридичних консультацій у рамках чинного законодавства, розроблення алгоритму дій, спрямованих на подолання загроз рейдерства. Силовий блок охоронної компанії вцілому та кожен її працівник зокрема є справжніми професіоналами своєї справи, у роботі дотримуються принципів чесності, організованості та відповідальності. «Гайдамаки» виконують всі поставлені задачі та цілі, здійснюють планові візити згідно існуючого графіку та потреб підприємства. На прохання ТОВ «Деремезна-Агро» охоронною компанією була розроблена система покращення служби безпеки на місцях, враховуючи усі об’єкти охорони. Висловлюємо вдячність «Гайдамакам» за надання професійних послуг з охорони нашого господарства. Маючи позитивний досвід роботи, ми рекомендуємо «Гайдамаків» як високопрофесійного та досвідченого партнера у сфері охорони аграріїв.
Микола Почтарук, директор ПСП «Шпанівське»
6 липня 2020 р.
При виборі охоронної компанії, якій зможу повністю довірити безпеку свого бізнесу, зупинився на «Гайдамаках». Повністю задоволений їхньою роботою та результатами нашої співпраці. Працівники ОК «Гайдамаки» чітко виконують усі пункти, прописані у договорі; надають юридичні консультації у сфері охорони господарства та захисту від рейдерів. У разі виникнення загрози пошкодження нашого майна група швидкого реагування прибуває на виклик у повному складі та робить усе можливе, щоб зберегти матеріальні цінності та досягти бажаного результату. Враховуючи позитивний досвід роботи, ПСП «Шпанівське» рекомендує «Гайдамаків» як надійного партнера у сфері охорони аграріїв.
Сергій Саусь, директор ТОВ "Агротех"
23 грудня 2020 р.
Ніколи не думав, що буду протистояти рейдерам. Як тільки восени ми почали збирати врожай, на підприємство заявились «тітушки» у супроводі адвоката. Вони стверджували, що мають 8 аграрних розписок, на підставі яких урожай соняшнику, сої та кукурудзи належить їм. Пригнали свої комбайни, вели себе доволі агресивно, погрожували нам та працівникам фізичною розправою, перешкоджали збору врожаю. Вже потім дізналися, що маємо справу з організованим злочинним угрупуванням, від дій якого постраждав не один аграрій. Заручившись підтримкою поліції та ОК «Гайдамаки», ми продовжили збирати зерно. Завдяки постійній професійній охороні працівників «Гайдамаків» нам вдалося врятувати те, що сіяли і обробляли. Хлопці стояли по всьому периметру поля, супроводжували наші вантажівки до складів та стримували агресію рейдерів. Дякую охоронній компанії за чітко скоординовану та злагоджену роботу. Щиро раджу всім аграріям не зволікати з питанням захисту бізнесу, адже в наш непростий час жертвою рейдерів може стати кожен.
Останні новини
ТОП – 3 рейдерські схеми минулого року або від чого аграрії страждали найбільше
Четвертий рік поспіль «Гайдамаки» продовжують захищати аграріїв від рейдерів. І залишаються єдиною компанією на ринку охоронних послуг України, яка дає гідну відсіч «любителям швидкої наживи» та дбає про безпеку учасників аграрного сектору.

Рейдери, в свою чергу, теж не сидять на місці. Вони прораховують та відпрацьовують нові способи захоплення бізнесу, розробляючи при цьому власні алгоритми наступу. Підсумовуючи рік, що минув, ми визначили три найпоширеніші схеми рейдерських захоплень.
Читати детальніше
Сергій Баличев: скоро «Гайдамаки» стануть першою асоціацією до слів «боротьба з рейдерами»
Хто був ініціатором створення компанії, чим «Гайдамаки» відрізняються від інших охоронних структур, яких успіхів та перемог вдалося досягти на ринку охоронних послуг, - розповів директор «Гайдамаків» Сергій Баличев.

 
Читати детальніше
Корпоративний конфлікт приваблює рейдерів або чому засновникам краще не сваритися
Рейдерство, як вірус, з’являється тоді, коли імунітет господарства ослаблений і б’є по найменш захищених об’єктах. Рівень безпеки підприємства невисокий, атмосфера всередині колективу напружена, а власники паїв не задоволені змінами, що відбулися та готові силою відстоювати свою думку, - все це ознаки корпоративного конфлікту. Його наслідки бувають різними: від поділу бізнесу між засновниками до повної втрати господарства.
Читати детальніше
Показати більше
Наші контакти
Зворотній зв'язок
Контактна інформація
Наша адреса:
м.Умань, вул. Гонти 3
Наші телефони:
0675087599, 0976823218